Wyślij wiadomość
Dom O nas

Historia

profil firmy

HUNAN MEGA DRILL TECH CO., LTD 

 

Fabrykazajmuje powierzchnię 55 akrów i zbudował nowy nowoczesny zakład obejmujący ponad 40 000 metrów kwadratowych i 3 warsztaty.Dzięki możliwości samodzielnego projektowania i zaawansowanemu przepływowi produkcji, a także całemu zestawowi urządzeń o wysokiej precyzji, nasze produkty wysokiej jakości są preferowane przez większość klientów.Staramy się opracowywać innowacyjne produkty, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom branży wiertniczej.

 

Jesteśmyproducent, który projektuje i produkuje sprzęt do badań geologicznych, sprzęt do usuwania metanu z węgla, sprzęt do fundamentów inżynieryjnych i sprzęt do budowy poziomych rur kierunkowych, a także narzędzia do wiercenia.Jest to jedno z nowych i zaawansowanych technologicznie przedsiębiorstw w prowincji HUNAN.

 

Współpracujemy z naszymi klientami w branży poszukiwań minerałów, wierceń geotechnicznych, środowiskowych i poziomych wierceń kierunkowych, aby dostarczać wysokiej jakości rozwiązania wiertnicze, które obejmują żerdzie wiertnicze, obudowy, wiertła, rozwiercanie muszli, wiertła PDC, beczki rdzeniowe i akcesoria wiertnicze.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

2009 -Założona pod nazwą firmy Hunan MEGA Machinery Co., LTD
 
2010- Przeszedł certyfikację systemu jakości ISO 9001:2008;

2012- Ukończono drugi budynek fabryczny o powierzchni 55 akrów, ponad 40 000 metrów kwadratowych.

Badania i rozwój różnego rodzaju wiertarki i pompy płuczkowej w oparciu o sukces narzędzi wiertniczych, w tym rurę osłonową wiertła i rurę wiertniczą;

2014- Produkty rozszerzone do tadingu, licencjonowane do eksportu ogólnego wyposażenia maszyn, w tym elementów budowlanych.

2015- Produkty szeroko stosowane w 80 krajach i regionach świata;

2018- W trakcie ubiegania się o National High-Tech Enterprise.

 

2020- Całkowita roczna wielkość sprzedaży powyżej 10 milionów USD;

 

2022 -Firma zmienia nazwę Hunan MEGA Drilltech Co., LTD
 

HUNAN MEGA DRILLTECH CO., LTD. HUNAN MEGA DRILLTECH CO., LTD.
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Azja Południowo-Wschodnia

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

marki : MEGA DRILLTECH

Ilość pracowników : 30~50

Coroczne wyprzedaże : 1000000-2000000

Rok założenia : 2009

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny HUNAN MEGA DRILLTECH CO., LTD. Certyfikaty Chiny HUNAN MEGA DRILLTECH CO., LTD. Certyfikaty Chiny HUNAN MEGA DRILLTECH CO., LTD. Certyfikaty Chiny HUNAN MEGA DRILLTECH CO., LTD. Certyfikaty